Jindřich  Schenk - Portrét ženy v červené blůze

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Schenk 1956. Nerámováno.

64700. Portrét ženy v červené blůze
Dražba ukončena:29.08.2021 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.08.2021 20:43:09 766
500 Kč 16.08.2021 0:21:28 5215