Nejdelší strana: 30 cm
Litografie, 22x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Bazaine 68. Pasparta, sklo. Pozn.: Papír v horních okrajích mimo dílo poškozen. Volný list podlepený na papíře.
o autorovi: 1904 – 2001
Francouzský malíř, návrhář vitráží a spisovatel