Jaroslava Hýžová-Fišerová - Bodlák

Olejotempera, 75x31 cm. Signováno vpravo dole J. Hýžová 77. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1915-1992
Narodila se v Prostřední Bečvě. Studovala malířskou školu spolku Mánes v Praze u prof. Tittelbacha a Lieslera. Věnovala se převážně krajinomalbě. Ve svém díle zachycovala nejčastěji Valašsko a jeho proměny.

Jaroslava Hýžová-Fišerová
94620. Bodlák
Dražba ukončena:31.05.2023 20:47:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč