Kombinovaná technika na dřevě, 60x35 cm Značeno zezadu. Nerámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1907 – 1991
Malíř. Studoval Státní grafickou školu v Praze a na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se převážně krajinomalbě a přírodním motivům. Pro francouzského nakladatele Paula Fauchera ilustroval knihy pro děti. Vystavoval s SVU Aleš v Brně.