Jaroslav Zdrůbecký - Hospodine

Kombinovaná technika na dřevě, 60x35 cm Značeno zezadu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1907 – 1991
Malíř. Studoval Státní grafickou školu v Praze a na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se převážně krajinomalbě a přírodním motivům. Pro francouzského nakladatele Paula Fauchera ilustroval knihy pro děti. Vystavoval s SVU Aleš v Brně.

104283. Hospodine
Dražba ukončena:08.10.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč