Jaroslav Zapletal - Čistění odlitků

Akvarel. 56x39 cm. Nesignováno, zezádu přípis. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně poškozen.

Pozn.: Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

Jaroslav Zapletal
305043. Čistění odlitků
Dražba ukončena:02.06.2020 20:16:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč