Jaroslav Zapletal

305043. Čistění odlitků

popis: Akvarel. 56x39 cm. Nesignováno, zezádu přípis. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta mírně poškozen. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.

dražba ukončena: 02.06.2020 20:16:07

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč