Jaroslav Vodrážka - Výběr vánočního stromku

Akvarel, 18x39 cm. Signováno vpravo dole J. Vodrázka 54. Volný list.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1894 - 1984
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Švabinského. Věnoval se malbě, grafice, ilustracím. Působil na Slovensku. Inspirovala ho příroda Tater.

107825. Výběr vánočního stromku
Dražba ukončena:27.12.2023 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč