Akvarel, 18x39 cm. Signováno vpravo dole J. Vodrázka 54. Volný list.
Nejdelší strana: 43 cm
o autorovi: 1894 - 1984
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Švabinského. Věnoval se malbě, grafice, ilustracím. Působil na Slovensku. Inspirovala ho příroda Tater.