Jaroslav Sůra - Pocta malíři E.F.

Nejdelší strana: 45 cm

Linořez, 123/200, 32x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslav Sůra 1990. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929-2011
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Svolinského. Ve své tvorbě se věnoval grafice, ilustracím, plakátům, poštovním známkám, exlibris i malbě. Vystavoval doma i v zahraničí.

121584. Pocta malíři E.F.
Dražba ukončena:18.08.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.08.2024 23:11:56 15118