Nejdelší strana: 45 cm
Linořez, 123/200, 32x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslav Sůra 1990. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1929-2011
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Svolinského. Ve své tvorbě se věnoval grafice, ilustracím, plakátům, poštovním známkám, exlibris i malbě. Vystavoval doma i v zahraničí.