Jaroslav Šmidra - Kombajn

Olej na kartonu, 47x66 cm, signováno vpravo dole Šmidra, paspartováno.

Pozn.: Pasparta poškozena. Provenience - ze sbírky herce Martina Růžka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

14996. Kombajn
Dražba ukončena:30.11.2017 22:03:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč