Jaroslav Riegel - Zámek na Zbraslavi

Olej na překližce, 40x45 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1893-1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

13843. Zámek na Zbraslavi
Dražba ukončena:26.10.2017 20:41:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč