Jaroslav Riegel - Stromy v zimě

Olej na kartonu, 30x35 cm. Signováno vpravo dole Riegel J. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1893-1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

92491. Stromy v zimě
Dražba ukončena:26.03.2023 20:40:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč