Jaroslav Riegel - Pohled na město

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jar. Riegel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1893-1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

92333. Pohled na město
Dražba ukončena:26.03.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč