Jaroslav Riegel - Lodě v přístavu

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole J. Riegel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

43998. Lodě v přístavu
Dražba ukončena:30.04.2020 21:49:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč