Jaroslav Riegel - Dubrovník

Olej na plátně, 41x56 cm, signováno vpravo dole Riegel J. 24, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Malba na sešitém plátně.

o autorovi: 1893-1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

13842. Dubrovník
Dražba ukončena:26.10.2017 20:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč