Olej na kartonu, 34x46 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Pukl. Rám, sklo. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.