Jaroslav Pukl - U Karlova mostu

Olej na plátně, 100x100 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Pukl, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4724. U Karlova mostu
Dražba ukončena:25.05.2016 22:13:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč