Olej na kartonu, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Jar Procházka. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1919.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.