Jaroslav Procházka - Portrét muže

Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x33 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Procházka 1916. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1919.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

80137. Portrét muže
Dražba ukončena:26.06.2022 20:10:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč