Jaroslav Procházka - Pohled z Královských zahrad na Petřín

Litografie, 47x41 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Procházka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1919.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

39322. Pohled z Královských zahrad na Petřín
Dražba ukončena:15.01.2020 21:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč