Jaroslav Procházka - Hradčany

Olej na kartonu. 33x48 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Procházka. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1919.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

40892. Hradčany
Dražba ukončena:26.02.2020 21:21:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč