Jaroslav Polanský - Vesnička v zimě

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole J. Polanský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také žánrové obrázky ze zemědělství a zátiší.

84685. Vesnička v zimě
Dražba ukončena:25.09.2022 20:14:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč