Jaroslav Polanský - Rozvodněná řeka Svratka u Herálce

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole J. Polanský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také venkovské motivy a zátiší.

51635. Rozvodněná řeka Svratka u Herálce
Dražba ukončena:28.10.2020 20:50:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč