Jaroslav Polanský - Chalupa na Vysočině

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Polanský. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také venkovské motivy a zátiší.

34062. Chalupa na Vysočině
Dražba ukončena:27.06.2019 20:48:12
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč