Jaroslav Panuška - Krajina v podvečer

Olej na kartonu, 52x66 cm. Signováno vlevo dole Panuška 1916. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

posouzeno znalcem
114102. Krajina v podvečer
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:20:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:16 000 Kč