Jaroslav Krepčík - Pivoňky

Olej na plátně, 55x67 cm, signováno vlevo dole J. Krepčík 1943, rám.

o autorovi: 1880-1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

7276. Pivoňky
Dražba ukončena:26.01.2017 21:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč