Jaroslav Krepčík - Kytice růží

Olej na sololitu. 50x39 cm. Signováno vpravo dole J. Krepčík. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880-1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

71470. Kytice růží
Dražba ukončena:26.12.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (26.12.2021 21:06:28) 468
500 Kč 25.12.2021 22:20:42 3780