Jaroslav Krepčík - Chryzantémy

Olej na plátně, 53x65 cm, signováno vpravo dole J. Krepčík, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1880-1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

7277. Chryzantémy
Dražba ukončena:26.01.2017 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč