Jaroslav Chudomel - Vesnice

Kresba, 43x60 cm. Signováno vpravo dole J. Chudomel. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 7.2.1929 v Praze.

Studoval na Státní grafické škole u prof. K. Müllera, na pedagogické fakultě UK v Praze u prof. C. Boudy a K. Lidického a na Akademii výtvarného umění u prof. Rady a V. Silovského. Nejprve se věnoval kresbě a dřevořezu, později pastelu a litografii. Od roku 1988 pracoval na barevných leptech. Zabýval se i známkovou tvorbou.

19902. Vesnice
Dražba ukončena:26.04.2018 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč