Jaroslav Chudomel - Soubor 3 prací

1x litografie, 2x pastel, 31x42 do 42x60 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Narodil se 7.2.1929 v Praze.

Studoval na Státní grafické škole u prof. K. Müllera, na pedagogické fakultě UK v Praze u prof. C. Boudy a K. Lidického a na Akademii výtvarného umění u prof. Rady a V. Silovského. Nejprve se věnoval kresbě a dřevořezu, později pastelu a litografii. Od roku 1988 pracoval na barevných leptech. Zabýval se i známkovou tvorbou.

40673. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:12.02.2020 22:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (12.02.2020 18:17:31) 6147
500 Kč 10.02.2020 9:59:08 3589