Jaroslav Chudomel - Soubor 3 pastelů

Pastely, 41x60 cm. Signovány J. Chudomel. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se 7.2.1929 v Praze.

Studoval na Státní grafické škole u prof. K. Müllera, na pedagogické fakultě UK v Praze u prof. C. Boudy a K. Lidického a na Akademii výtvarného umění u prof. Rady a V. Silovského. Nejprve se věnoval kresbě a dřevořezu, později pastelu a litografii. Od roku 1988 pracoval na barevných leptech. Zabýval se i známkovou tvorbou.

40546. Soubor 3 pastelů
Dražba ukončena:12.02.2020 20:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč