Jaroslav Chudomel - Zasněžená náves

Kombinovaná technika, 30x41 cm, signováno vpravo dole J. Chudomel 81, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

6164. Zasněžená náves
Dražba ukončena:27.10.2016 19:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč