Jaromír Trojan - Zima u Poličky

Olej na kartonu, 47x69 cm. Signováno vpravo dole Trojan 52. Rámováno.

Jaromír Trojan
308513. Zima u Poličky
Dražba ukončena:01.05.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč