Jaromír Trojan - Stromy u říčky

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Trojan. Rámováno.

Jaromír Trojan
308883. Stromy u říčky
Dražba ukončena:06.06.2021 20:13:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč