Japonsko - Sumo

Dřevoryt, 23x16 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

Japonsko
86951. Sumo
Dražba ukončena:07.12.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč