Jana Tesaříková - Hřích

Olej na plátně, 60x50 cm. Monogramováno vpravo dole JT. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1982
Malířka, hudebnice. Narozena v Chomutově a nyní působí v Praze. Své výtvarné činnosti se aktivně začala věnovat od roku 2007, kdy začala navštěvovat Lidovou konzervatoř v Ostravě pod vedením Petry Balnarové. Dále se vzdělávala v ateliéru Jany Smékalové. Zpočátku se věnovala kresbě a pastelu, v současnosti používá techniku akrylu. Dále je hudebnicí, působí v kapele Katarze. V roce 2016 založila sdružení výtvarníků Řád chaosu.

Jana Tesaříková
92561. Hřích
Dražba ukončena:12.04.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč