Jana Reinerová - Karlův most

Litografie, 32x37 cm. Signováno dole uprostřed Jana Reinerová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1946
Malířka. Studovala sochařství na École des Beaux Arts v Ženevě u profesorů Sutera a Stanulise. Zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty, zajímá ji architektura i genius loci jednotlivých měst (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk i česká města). Její častou inspirací je také hudba.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 800 Kč

Jana Reinerová
21696. Karlův most
Dražba ukončena:19.09.2018 18:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč