Jana Míčková - Abstraktní kompozice Královna - oboustranný obraz

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jana 61. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Malířka, restaurátorka. Studovala figurální a monumentální malbu u profesorů Tittelbacha, Sychry a Paderlíka na AVU v Praze, na základě francouzského stipendia absolvovala studijní pobyt na Academie des Beaux Arts v Paříži. Vedle malby se věnuje designu skla, tvorbě pro architekturu, především vitráží a skleněných stěn. Zabývá se též restaurováním.

85232. Abstraktní kompozice Královna - oboustranný obraz
Dražba ukončena:27.10.2022 22:21:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč