Jan Saudek - Vintage Print Nr. 2 (5 made)

Ručně kolorovaná fotografie, 30x40,1 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

88948. Vintage Print Nr. 2 (5 made)
Dražba ukončena:26.01.2023 21:51:28
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč