Jan Saudek - The Waterpipe

Ručně kolorovaná fotografie, 30x37 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
104242. The Waterpipe
Dražba ukončena:26.10.2023 22:51:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč