Jan Saudek - The Matchmaker

Ručně kolorovaná fotografie, 31,2x24 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

88813. The Matchmaker
Dražba ukončena:25.01.2023 21:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč