Jan Saudek - Setkání na Labi II.

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Jan Saudek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

93885. Setkání na Labi II.
Dražba ukončena:03.05.2023 20:30:11
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:120 000 Kč