Jan Saudek - Secese

Originální fotografie na kapa desce, 49x52 cm. Signováno vlevo dole ručně Jan Saudek. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

86310. Secese
Dražba ukončena:30.11.2022 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč