Jan Saudek - Pouta lásky

Fotografie - ofsetový tisk na kartonu, 33x49 cm. Signováno vpravo dole ručně Jan Saudek. Rámováno.

Video s Janem Saudkem pro Obrazy v aukci

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

doporučujeme
95690. Pouta lásky
Zbývá:14 dnů, 21 hodin
Konec dražby:14.06.2023 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč