Jan Saudek - Oh - those roaring sixties!

Originální litografie 52/85, 47x37 cm. Signováno vpravo dole Jan Saudek. Rám, pasparta, sklo.

Video s Janem Saudkem pro Obrazy v aukci

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

95648. Oh - those roaring sixties!
Dražba ukončena:14.06.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč