Jan Saudek - New York New York II

Nejdelší strana: 44 cm

Fotografie - ofset, 21x14 cm. Signováno vpravo dole Jan Saudek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace. Rámováno pro ateliér Jana Saudka.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

doporučujeme
153914. New York New York II
Zbývá:3 dnů, 15 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč