Jan Saudek - New York , New York II

Nejdelší strana: 45 cm

Digitální tisk na plátně, 45x30 cm. Signováno vpravo odle fixou Jan Saudek. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

105738. New York , New York II
Dražba ukončena:30.11.2023 23:11:13
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč