Fotografie 60x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Saudek. Jedná se o největší Saudkovu fotografii, která byla vytvořena v roce 2017. Autorsky rámováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Přiložen ručně kreslený certifikát od Jana Saudka ze 23. července 2022 a pohlednice.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč