Jan Saudek - Life

Fotografie 60x50 cm. Signováno vlevo dole Jan Saudek. Jedná se o největší Saudkovu fotografii, která byla vytvořena v roce 2017. Autorsky rámováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen ručně kreslený certifikát od Jana Saudka ze 23. července 2022 a pohlednice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

certifikát
128444. Life
Zbývá:19 dnů, 16 hodin
Konec dražby:20.11.2024 20:42:00
Vyvolávací cena:10 000 Kč