Jan Saudek - Konvolut 3 fotografií

Fotografie s akvarelem. Na břehu, V objetí, Shake Well, všechny 30x40 cm. Neznačeny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

58128. Konvolut 3 fotografií
Dražba ukončena:14.04.2021 21:42:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč