Jan Saudek - End of Orgy, autorsky signováno

Duplexní tisk (černá, hnědá), 50x70 cm. Křídový papír. Tisk z roku 1990 (20 ks) pro Pardubickou galerii. Umělecky unikátní tisk a motiv. Autorsky signováno. Pozn.: Mírně poškozeno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo top doporučujeme
84781. End of Orgy, autorsky signováno
Dražba ukončena:02.10.2022 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč