Duplexní tisk (černá, hnědá), 50x70 cm. Křídový papír. Tisk z roku 1990 (20 ks) pro Pardubickou galerii. Umělecky unikátní tisk a motiv. Autorsky signováno. Pozn.: Mírně poškozeno.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč