Jan Saudek - Dopis Petru Pavliňákovi

Tisk, rukopis a kresba, 35x79 cm, signováno a datováno v dopise, rám, zaskleno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

52861. Dopis Petru Pavliňákovi
Dražba ukončena:25.11.2020 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč