Jan Saudek - Dopis

Tisk na plátně, 30x42 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Saudek. Nerámováno.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

149952. Dopis
Dražba ukončena:17.12.2025 20:23:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč